• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alex. Bölüm Moderatörü Başvurusu
1- Adınız : Elif
2- Soyadınız : Kömürcü
3- Yaşınız : 19
4- Hafta sonu aktiflik süreniz: 4 saat
5- Hafta içi aktiflik süreniz: her gün 5 gün 1 saat ya da daha fazla (çok önemli bir sorun olmazsa girerim.)
6- Forumda paylaşabileceğiniz günlük maksimum konu/mesaj miktarı(abartısız): Bölüme bağlı, her hafta en az 3 konu açmaya çalışırım. 
7- Admin olsaydınız neleri değiştirmek isterdiniz?: Site gayet başarılı, yanlış açılan konuları ve Türkçe kullanım hatalarını düzeltmek isterdim. Reklamı önlemek için uğraşırdım.
8- Forumu nereden buldunuz?: Destek sitesinden.
1
her şey iyi güzelde 2 şey de hata var;
1) Haftada en az 3 konu gerçekten az. Hadi günlük 3 konu olsa neyse.
2) hangi bölüme girmek istiyorsun. Forum kategorilerini gez. Torrent oyun bölümü dışında her türlü bölüme girebilirsin.
Haklısınız, ama dediğim gibi bölüm önemli mesela dizi film olsa epey konu açarım günde 4 olur ya da faha fazla, öneri şikayetten sorumlu olabilirim, küçük oyunlardan, uygunsa anlatım, inceleme, haber bölümünde olmayı çok isterdim. Bilgi paylaşım evide çok güzel olur. Çoğunlukla yazarım. Orada daha başarılı olurum diye düşünüyorum. Size uygun hangisiyse artık ama bu son ikisi anlatım inceleme ve bilgi paylaşım evini çok isterdim.
1
Bilgi Paylaşım Evi size aittir Smile
hayırlı olsun Smile
(08-18-2016, 08:53 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgi Paylaşım Evi size aittir Smile

(08-19-2016, 05:12 AM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Smile

Tesekkür ederim arkadaşlar Smile
1
hayırlı olsun Big GrinD
hayırlı olsun
Teşekkürler arkadaşlar  :ok:
1
Hayırlı Olsun..
1

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -