MrTürktim Envanter Videosu MrTürktim Part2

xG1gLv.gif
Merhaba JustCraw, Foruma Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürler.
Bug'da Bug Ha.. Buna Para mı Yeter..
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Edward Kardeşim Bug Değilmiş Wolfteam - Joygame`in Şirketinde Çalışması Nedeniyle Joygame Ona Nakiti Bedava Yolluyor
xG1gLv.gif
(15-01-2014, 09:02 PM)JustCraw Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edward Kardeşim Bug Değilmiş Wolfteam - Joygame`in Şirketinde Çalışması Nedeniyle Joygame Ona Nakiti Bedava Yolluyor
Oh Ne Ala.. Millet İt Gibi Çalışsın Oyuna Para Versin Adam Bedava Nakitle Kral Olsun..
Adaletin Nerede WOLFTEAM/JOYGAME :ofke:
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Kardeşim Bilmiyorum Ama O MrTürktim Çarı MrTürktimin Tüm Sülalesinde Varmış Yani Tüm Sülalesi Oynuyormuş Adam 49 yaşında çocukları var wolfteam oynuyor :D
xG1gLv.gif
abi haksızlık ya
xG1gLv.gif
Merhaba kvancgur, Foruma Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürler.
asdasdsadasasd
xG1gLv.gif
Merhaba 21osman, Foruma Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürler.
Tabiki haksızlık :ofke: :srsm:
xG1gLv.gif
Merhaba Cigarette, Foruma Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürler.

Benim hiç umrumda değil :melek:..Ben zaten bir işte çalışıyorum.. Haftalık eniştemin

dükkanında çalışıp,para kazanıyorum.Ordanda kazandığım paranın bir kısmını wolfteam'e nakit çekiyorum.(ve birde çar satıyorum).
vv4cs.png

mdw7w.png

haksızlık gerçekten herkes hakkıyla kazanıp nakit çekmeye çalışıyor bunların yaptıklarına bak beleş nakit.
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -