Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ütopya ile nasıl para kazanırım?
07-03-2017, 12:46 PM,
Durum
Arawn
Erbaş
Yorum Sayısı: 2
Rep Puanı: 0
Ütopya ile nasıl para kazanırım?
Selamlar, saygılar. WTSupport adına hazırlamış olduğum bu makaleyi sizlerle paylaşıyorum.  :sapka: Öncelikle bu çiftlik oyununda herhangi bir ödememezlik söz konusu değildir. Zaten 1 dakikalık giriş yapıcaksınız, bekleyeceksiniz bir bakmışsınız günde 100 TL kaldırır duruma gelmişsiniz. Siteyi bilmeyenler Google'a ütopya yazarak kolayca ulaşabilirler.

1- Siteye Kayıt oldum? İlk ne yapacağım?
- Öncelikle size verilen 100 Ütopya ile bir saf inek alıcaksınız.

2- Aldım da çok az üretim yapılıyor tıkandım kaldım.
- Sabredin, bu oyunda sabrederek para kazanabilirsiniz. Süt her 100 Litreyi aştığında satın. 2 saatte bir oyuna girip bonusları alın. 100 Ütopya olana kadar aynılarını tekrar edin.

3- Peki, 100 Ütopyam oldu ne yapacağım?
- Saf inek alın, 59 tane saf ineğe ulaşmanız gerekiyor. Bu işlem maksimum 1,5 ay sürecektir.

4- Çok yorucu bir maraton sonunda 59 tane saf ineğe ulaştım, devamını anlatır mısın?
- İşte şimdi olay döngüye dönüyor. Bundan sonra yapman gereken tek şey önceki yaptıklarını tekrar etmek. Günde 200 TL kazanana kadar bu işlemi yapmaya devam et. Maksimum 1 yılda oyundan alacağınız bütün para yani 2000 TL'yi alabilirsiniz.
Benden bu kadar arkadaşlar her şeyi kısa ve öz anlattım. Bir sıkıntınız olduğunda bir yere yorum bırakın.  :stop:
07-03-2017, 12:46 PM
Ara Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Yasal Uyarı
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Tema Yapımcısı Screwy
Uyarlama Edward

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren destek.tr15.net adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. wtsupport.10tl.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Gizlilik Sözleşmesi - Forum Kuralları - Reklam Ver - İletişim

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping