WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

ex-DP Sezonu Açıyor!

RedOx    1    222

 1. RedOx  28-04-2017, 05:30 PM

  Kredi:
  #1
  Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
  Ülkemizin Avrupa’daki temsilcilerinden, hala kendine yeni bir organizasyon arayan ex-DP takımı, The Adria Masters 1. Sezonu B grubunun açılış maçında bugün Sırbistan’ın Squared takımına karşı oynayacak.

  Turnuvada 16 takım 4 grup halinde yarışacak ve play-off’lar sonucunda 19 Mayıs tarihinde bitmesi planlanan turnuvada ilk 3’e giren takımlar The Adria Masters Finalleri‘ne gitmeye hak kazanacak. Temsilcimiz B grubunda SquaredOutlaws ve Budapest Corvini takımlarına karşı mücadele verecek. Turnuvanın grup aşaması ikili eliminasyon sistemiyle bo3 formatında maçlarla gerçekleştirilecek olup, play-off’lar ise tekli eliminasyon sistemi kullanılarak yine bo3 formatında olacak. Şahsen TuGuX ile çok daha güçlenen temsilcimizin ilk aşamada play-off’lara çıkacağını düşünüyorum.
  Başta da bahsettiğimiz gibi temsilcimizin ilk maçı bugün, Türkiye saati ile 14:00’da Squared takımına karşı olacak. Bütün turnuvalardan çekildikten sonra bu turnuvayla bir anlamda geri dönüş yapan ex-DP’nin hem bu kısa “mola”da neler yaptığını görmek açısından, hem de turnuvaya sağlam bir başlangıç yapmak açısından önem arz eden bir mücadele olacak. 
  Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
  Beğeni
 2. Edward  28-04-2017, 05:50 PM

  Kredi:
  #2
  Teşekkürler
  logo.png
  WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
  İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi