CS:GO Source 2 ve Yeni Operasyon Bu Yaz Geliyor
#1
CS:GO Geliştiricisi olan Valve, Source 2 motoru ile yeni operasyonu yazın getirecek.

Valve, CS:GO’yu Çin’de duyurdu ve artık oyunun resmi Çin sunucuları var. Yetkililerin bu konu hakkındaki sunumuna baktığımızda, Source 2 motoru ve yeni operasyon yazıları göze çarptı.
CSGO-Source-2-Motoru.jpg

Fotoğraftaki yazıyı çevirdiğimizde “Source 2 Motoru ve Panaromik Arayüz” ile “Bu yaz büyük bir aksiyon (operasyon?) geliyor” ifadelerini görüyoruz.
CS:GO Source 2
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. oyuna bir gün geleceğini tahmin ediyorduk, şimdi bu yaz geleceğini öğrenmiş olduk. Source 2 ile CS:GO sadece sadece daha gerçekçi gözükmekle kalmayıp, daha iyi performans verebilir.
Ayrıca Source 2 ile oyunun fizik motoru da değişmiş oluyor. Şu an Havok denilen fizik motorunu kullanırken, yazın Rubikon adlı fizik motoruna geçeceğiz! Bu da demek oluyor ki oyundaki hareket ve bomba atma mantığı ufak değişikliklere uğrayabilir.
Bu arada, yeni motor çevreye zarar verme gibi bir özelliğe de sahip. Yani attığınız el bombası ile duvarları parçalayabilirsiniz ki Valve’ın bu özelliğini CS:GO’da devreye sokacağını hiç sanmıyorum.
Source 2 Motoruna Dota2’de çoktan geçildi ve oyunun baştan aşağı değiştiğini söyleyebilirim. Aşağıdaki videodan ne gibi değişiklikler olduğuna bakabilirsiniz.Yeni CS:GO Operasyonu
Oyuna bir operasyon geleli 1 yılı aşkın bir zaman oldu ve hala yenisi için birkaç ay daha beklemek zorundayız. Ancak oyuna hangi haritaların geleceği çoktan sızdırıldı. Gelecek haritaların isimleri şu şekilde:

  • de_thrill

  • cs_agency

  • de_shipped

  • de_lite

  • de_blackgold

  • de_austria

  • cs_insertion
Bu yaz kesinlikle CS:GO için büyük bir dönem olmalı. Source 2’nin gelişi ve yeni operasyon oyunu büyük bir ölçüde aktifleştirecek gibi. 
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Cevapla
#2
Paylaşım için teşekkürler..
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -