WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

ZULA | v1.11 Sürümü Yayınlandı? ZULA Yeni Güncelleme ve İçeriği

Edward    0    987

 1. Edward  13-04-2017, 10:02 AM

  Kredi:
  #1
  v1.11 Sürümü Yayında!
  Zula’da gelişmeler ve geliştirmeler hız kesmiyor. Söz verdiğimiz gibi Zula hep büyümeye ve daha iyisi için gelişmeye devam edecek. Oyuna eklediğimiz v1.11 sürümü ile birlikte oyuncularımızın merakla beklediği sabotaj haritası Favela, bireysel olarak oyuncularımızın kendi aralarında yarışabileceği Arena, iki yeni silah, desen ve anahtarlık paketi ile birlikte Silah Görüntüleyici oyuna eklendi. v1.11 sürümü ile birlikte oyuna gelen yeniliklere hep birlikte bir göz atalım.
  (Yeni İçerik) Yeni Harita Favela
  web_profil_favela.jpg

  Oyuncularımızın istekleri her zaman bizim için önemli olmuştur. Bir süredir oyuncularımızın yeni bir “Sabotaj” haritası istediğinizi gözlemledik. Konu ile ilgili harekete geçen Madbyte Games ekibi 4 aylık bir çalışma sonucunda Zula’nın yeni Sabotaj haritası Favela’yı geliştirdi. Büyük ölçekli bir Sabotaj haritası olan Favela aynı zamanda Zula’nın yeni Turnuva haritası olmaya aday. Yeni haritamızın hikayesi de oldukça ilginç.
  “İstanbul’un varoşlarından Brezilya’nın varoşlarına aynı dertleri paylaşan halkın yanında olan Zula Timi, “Favela” denilen Brezilya varoşlarındaki Gladyo’nun kirli oyunlarını da bozmaya girişir. Bu çıkışıyla artık Zula Timi uluslararası çapta harekata başlamış ve ben bu oyunu her yerde bozarım demiştir.
  Ne dersiniz Demir Erez Gladyo’nun kirli oyunlarına Brezilya’da da engel olmayı başarabilecek mi?

  (Yeni İçerik) Arena
  111_web_profil.jpg
  Oyuncularımızın bireysel yeteneklerini sergileyeceği yeni savaş alanımız Arena bu güncelleme ile birlikte oyuna eklendi. Günün belirli saatlerinde açık olacak olan Arena’da klasmanlarda yarışabilir ve hediyeleri kazanabilirsiniz. Bireysel olarak mücadele edeceğiniz Arena hakkında hazırladığımız rehbere Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

  (Yeni İçerik) 2 Yeni Silah DSR-1 ve TAR-21 ZULA’DA!
  v1.11 sürümü ile birlikte oyuna 2 yeni silah ekledik. Yükseltilme özelliği ile birlikte oyuna eklediğimiz, keskin nişancı tüfeği DSR-1 ve taarruz tüfeği TAR-21 testlerde ekibimizin favori silahları oldu. Ayrıca silahlarımıza ait özelleştirme ekipmanlarını destelere ekledik.
  DSR-1
  sas.jpg
  TAR-21
  saaas-1.jpg

  (Yeni İçerik) Yeni Anahtarlıklar
  Tüm silahlarda geçerli olmak üzere 6 yeni anahtarlık oyunumuza eklendi. Ninja, Horoz, Sarı Kırmızı, Siyah Beyaz, Bordo Mavi ve Sarı Lacivert anahtarlıklarını oyunumuza eklendi.
  giphy.gif


  (Yeni İçerik) Yeni Desen Paketi
  Özelleştirme sistemi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yeni sürüm ile birlikte Luger, XM8, Cheytac M200, Mp9, Scout, Famas ve MP7 için yeni desenler eklendi.


  Luger için 5 adet
  giphy.gif


  XM8 için 8 adet
  giphy.gif


  Cheytac M200 için 9 adet
  giphy.gif


  MP9 için 6 adet
  giphy.gif


  Scout için 9 adet
  giphy.gif


  Famas için 1 adet
  famasyebi.jpg


  MP7 için 1 adet
  mp7ss.jpg


  ( Yeni Özellik ) Set Görüntüleyici
  v1.11 sürümü ile birlikte artık rakiplerinizin silahlarını ve ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Set Görüntüleme ürününü Mağazamızın, Ürünler/ Tek Kullanımlık bölümünde adetli olarak satın alabilirsiniz.
  Screenshot_1-1.jpg

  Not: Ürün fiyatı temsilidir.
  Ürünü satın aldıktan sonra lobide ” Silah Setini Gör ” butonuna basarak silah setini görüntüleyebilirsiniz.
   silahseti.jpg

  solmaz.jpg


  ZULA Oyun Resmi Sitesinden alıntıdır
  logo.png
  WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
  İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi