Hoşgeldin, Ziyaretçi:  

ZULA | En İyi Vuruş Etkinliği Başladı

Konuyu Yazdır   Gösterim Stili  Tam Görünüm  Konu Görünümü
426

Edward  

Root

Admin

Yorum Sayısı: 5,521
Konu Sayısı: 2,568
Rep Puanı: 11,311

Lyb44j.png

Zula’da en iyi vuruşları ben yapıyorum, ama kimse beni görmüyor diyorsan bu etkinlik tam sana göre! Oyun içerisinde yaptığın en iyi vuruşu Youtube’a yükle ve video adresini karakter adınla birlikte forumda açtığımız “EN İYİ VURUŞ ETKİNLİĞİ” konusuna ekle yarışmaya katılarak harika ödüller kazanma şansı yakala.

Ayıraç
KURALLAR
Ayıraç

• Video en az 720p çözünürlüğünde olmalıdır.
• Video en kısa 3 saniye en uzun 45 saniye olmalıdır.
• Videoda herhangi bir efekt bulunmamalıdır.
• Görüntü kalitesi bozuk, ya da bulanık olan videolar kesinlikle kabul edilmeyecektir.
Yarışmamız 1 Nisan Cumartesi günü başlıyor ve 10 Nisan Pazartesi günü sona eriyor.

Gelelim yarışmanın ödüllerine,

Kurallara uygun bir şekilde yarışmaya katılan her oyuncumuza 3 günlük UMP-45 hediye ediyoruz.
Yarışmada sıralama ödülleri ise şöyle,
Kod:
1. seçilen video sahibine 100.000 Zula Altını
2. seçilen video sahibine 50.000 Zula Altını
3. seçilen video sahibine 25.000 Zula Altını
İlk 10’a girmeye hak kazanan diğer 7 video sahibine ise 10.000 Zula Altını hediye edilecektir.

En iyi vuruşlarınızı bekliyoruz!
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ceiron  

Astsubay Çavuş

Üye

Yorum Sayısı: 146
Konu Sayısı: 45
Rep Puanı: 1,051

Oo efsane etkinlik Teşekkürler.
mdw7w.png

**İzinsiz Reklam Yapmayalım**

**İzinsiz Reklam Yapmayalım**

Clash Of Clans , Kaos Online , Zula Online [Yakında] Boom Beach , League Of Legends [Yakında] Sizlerle ! 

[b]**İzinsiz Reklam Yapmayalım**[/b]

Edward  

Root

Admin

Yorum Sayısı: 5,521
Konu Sayısı: 2,568
Rep Puanı: 11,311

Rica ederim.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -