Vampyr için yeni görseller yayınlandı
#1
Dontnod'un yeni oyunu Vampyr için yepyeni görseller yayınlandı. İlk gördüğümüz andan beri o özlediğim gotik atmosferi bizlere hissettiren, adeta Bloodborne'un kardeşi gibi görünen ve Vampire The Masquerade'den beri bize gerçek bir vampirlik deneyimi yaşatabilecek potansiyele sahip olan Vampyr, bu yılın dördüncü çeyreğinde çıkacak.

Yayınlanan yeni görsellerde Unreal Engine 4'ün bu gotik atmosferi yaratırken nasıl başarılı bir iş çıkardığını görebiliyoruz. Ayrıca oyunda bulunacak olan bölüm ve karakter tasarımlarının da tam o döneme yakışır, gerçekçi bir sunuma sahip olduğunu söylemeliyim. Elbette her şeyden önce, bu grafiklerin oyunun son haline kadar böyle kalmasını, hatta mümkünse daha da geliştirilmesini diliyoruz. Focus Home oyunları genellikle ortalama seviyede kaldığı için bizleri üzdü ancak işin başında bu kez Remember Me ve Life is Strange gibi iki sağlam oyundan tanıdığımız Dontnod bulununca umutlarımız bir kademe daha artıyor.

Vampyr için yayınlanan dört yeni görseli aşağıdan görebilirsiniz.
18.jpg
19.jpg
17.jpg
20.jpg
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
Cevapla
#2
Teşekkürler
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Cevapla
#3
Rica Ederim
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -