Yeni Need for Speed ve SW: Battlefront resmen duyuruldu!
#1
Oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan EA Games yaptığı açıklama ile yeni oyun duyurularına da imza attı. Firma önemli seriler için yeni duyurulara imza atarken yeni IP'lerin de yolda olduğunu açıkladı.

Öncelikle 2018 finansal yılı için yeni bir Need for Speed oyunu planlandığını ve oyunun yapım aşamasına başlandığını açıklandı. Firma CEO'su Andrew Wilson serinin yeni halkası ile ilgili oldukça heyecan verici ve en iyi görsellere sahip Need for Speed oyunu olacağını belirtmiş.

Need for Speed oyunu dışında firma uzun süredir dedikodu olarak dolaşan yeni Star Wars: Battlefront oyununun duyurusuna da imza attı. Bu yıl içerisinde çıkacağı belirtilen oyun ile ilgili çok fazla bilgiye yer verilmese de oyunun çok daha büyük alanlarda geçeceği ve daha fazla bölgenin (harita) oyunda yer alacağı belirtilmiş.
EA tarafından gelen son duyuru ise Bioware ile alakalı. Mass Effect Andromeda için son viraja giren firmanın yeni bir IP üzerinde çalıştığı açıklandı. Üstelik bu oyunun duyurusunun çok yakında yapılacağı da belirtilmiş. yeni bir oynanış ve hikayeye sahip olan bu oyunun eşsiz bir atmosfere sahip olacağı da yapılan açıklamalar arasında.

6.jpg
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -