Merhabalar
Beni Destek forumundanda tanırsınız,adım Ayberk Soyadım Demir 18 Yaşındayım Konya'da Yaşıyorum Üniversite Web Programcılığı bölümündeyim. :ok:
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Froxy.
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
Hoşgeldin, memnun oldum.
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
(01-01-2017, 04:39 PM)Froxy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni Destek forumundanda tanırsınız,adım Ayberk Soyadım Demir 18 Yaşındayım Konya'da Yaşıyorum Üniversite Web Programcılığı bölümündeyim. :ok:

Hoşgeldin Ayberk. Memnun oldum.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Forumunuzda bir yetkiye sahip olmak istiyorum çok bilgim var.
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Froxy.
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
(01-01-2017, 09:01 PM)Froxy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumunuzda bir yetkiye sahip olmak istiyorum çok bilgim var.

İlgilendiğiniz alanda konular açın, hiyerarşik düzende yükselirsiniz. Forum ne kadar pasif olsa da portal forum işlevi görüyor. Ve yine her ne kadar kullanıcılar portal-forum olarak kullansa da hiyerarşiye bağı kalmam gerekiyor.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -