WTSupport Hakkında Bir Öneri
Kendimce böle düşündüm bu para sistemi düzenlenip dükkan kurulabilir ve gold üyelik isim değiştirme D10 da olduğu gibi vs ufak hediyeler ayarlanabilir bence güzel olur.pepsi kodları falanda verilebilir. :ok:
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.
Para sistemi bu forumda biraz sıkıntı. En kisa surede cozulecek. Ancak vizelerim var. 13 gun sonra ilgilenebilirim..
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Robola'ya katılıyorum.
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
sıkıntı yok benimde vizelerim var zaten pek giremiyorum .
Allah kolaylık versin ikinize de o zaman :ok:
Sende sıkıntı yok herhalde @yakdoreee
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
(08-11-2016, 11:50 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sende sıkıntı yok herhalde @yakdoreee

Şu anlık sıkıntı yok
Olabilir.
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Vegabond. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..
(08-11-2016, 11:06 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah kolaylık versin ikinize de o zaman :ok:

saol dostum :D

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -