Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Hack Bilgilendirme
12-28-2013, 11:31 AM,
Durum
Ciri
Root
Administrators
Yorum Sayısı: 5,676
Rep Puanı: 0
Cümleten selamın aleykum;

- Şimdi öncelik şunu belirteyim hack program ile olmaz, tamamen mantık işidir. Forumda çoğalmaya başladı " facebook hack çok kolay, %100 fb hack vs." bunlar yok hele %100 hiç yok !

- Sonra gelelim facebook hacke şuanda bilinen açıklar var fakat çoğu kapanacak. Önemli olan şey bana göre sosyal mühendisliktir. Ben sosyal mühendislik ile ilgili korunma konusu açmıştım oradaki çeşitleri, saldırı çeşitleri olarak kullanacağız.

- Diğer bir bölüm olarakta rat, keylogger gibi araçlar yardımı ile hedefteki kişiye sızabiliriz bununla ilgili forumumuzda konular mevcuttur.

- Benim anlatmak istediğim şey gereksiz yere konu açmayın, bilinen 2-3 tane açık var 10 tane konu açmak gereksiz bunlara.
Ve şu kişisel ihtiyaçlarınız için hack yapmayın ve yardım istemeyin. Türkiye'de bilişim iyi çalışıyor sonra karşınızdaki şikayetçi olursa sizin hakkınızda başınızı taşlara vurursunuz. Bilgilerinizi misyon dahilinde kullanmanız sizin için en iyisi.

Konu İçin OğuzHan Komutanıma Teşekkürler.

Kaynak:
Kod:
http://forum.ayyildiz.org/konu/30372-Facebook-Hack-Bilgilendirme-!
12-28-2013, 11:31 AM
Ara Alıntı
01-04-2014, 01:15 PM,
Durum
Winchester
Astsubay
Yorum Sayısı: 611
Rep Puanı: 0
Teşekkürler.
1
01-04-2014, 01:15 PM
Ara Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Yasal Uyarı
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Tema Yapımcısı Screwy
Uyarlama Edward

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren destek.tr15.net adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. wtsupport.10tl.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Gizlilik Sözleşmesi - Forum Kuralları - Reklam Ver - İletişim

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping