Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed'in yeni oyunu bizleri Mısır'a götürebilir
09-04-2016, 06:23 PM,
Durum
yakdoreee
Uzman Çavuş
Yorum Sayısı: 357
Assassin's Creed'in yeni oyunu bizleri Mısır'a götürebilir
Efsanevi oyun serisi Assassin's Creed'in filminin çıkmasına az süre kalmış iken, serinin yeni oyunu ile alakalı bazı haberler de sızmaya başladı. Zira sızan haberlere göre serinin yeni oyunu, Antik Mısır'da geçecek. Ayrıca sızdırılan bilgilere göre ise oyunumuzun yeni adı, Assassin's Creed Empire olacak. Oyunda baş karakterimiz ise, Firavun zamanında yaşayan eski bir köle. Bu eski köle karakterimiz, kölelere uygulanan zulümden dolayı kin beslemiş ve tüm köleleri savunma amacıyla suikastçı kimliğe bürünmeye başlamış birisi olarak çıkacak karşımıza. Söylentiye göre oyunun Antik Mısır'da geçmesinden dolayı bazı özel güçlere sahip olacağız. Mesela, oyun içerisinde bütün haritayı arkadaşı olduğumuz yırtıcı bir kartal sayesinde kısa yoldan keşfedeceğiz.

28.jpg

Diğer bir sızıntı ise maalesef benim gibi Ezio hayranlarını üzecek çünkü yapımcı firma Ubisoft, yeni karakterin, serinin yıldızı olmasını istiyor ve bunun için oldukça çok çalışıyor. Yani Ezio karakterini unutacağız sanırsam. Oyunun çıkış tarihi olarak ise yapımcı şirket Ubisoft, 2017 yılının sonbaharını düşünüyor. Bunun sebebi ise oyundaki hataları tamamen düzeltmek istemesi ve geliştireceği yeni fizik motoru ile dinamikleri çok daha güzel yapma çabası. Ayrıca sızan bilgilere göre Assassin's Creed Empire oyunu başlı başına 3 seri olacak ve baş karakterimiz aynı olacak ve oyunun senaryoları birbirleriyle bağlantılı olacak.

29.jpg

Bakalım AC serisinin yeni oyunu nasıl olacak bekleyip göreceğiz.
09-04-2016, 06:23 PM
Ara Alıntı
09-04-2016, 08:48 PM,
Durum
Ciri
Root
Administrators
Yorum Sayısı: 5,676
Rep Puanı: 0
RE: Assassin's Creed'in yeni oyunu bizleri Mısır'a götürebilir
En son seriyi COD gibi bozdular diye ha-tır-lı-yo-rum. Belki de yanılıyorumdur.
09-04-2016, 08:48 PM
Ara Alıntı
09-05-2016, 04:08 AM,
Durum
yakdoreee
Uzman Çavuş
Yorum Sayısı: 357
(09-04-2016, 08:48 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En son seriyi COD gibi bozdular diye ha-tır-lı-yo-rum. Belki de yanılıyorumdur.

Açıkcası 4 den sonraki oyunları oynamadım. Ama bozdular diye biliyorum.
Cod'un son oyunlarında zaten sadece zombi modunu oynuyorum.
09-05-2016, 04:08 AM
Ara Alıntı
09-05-2016, 07:03 AM,
Durum
Ciri
Root
Administrators
Yorum Sayısı: 5,676
Rep Puanı: 0
(09-05-2016, 04:08 AM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2016, 08:48 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En son seriyi COD gibi bozdular diye ha-tır-lı-yo-rum. Belki de yanılıyorumdur.

Açıkcası 4 den sonraki oyunları oynamadım. Ama bozdular diye biliyorum.
Cod'un son oyunlarında zaten sadece zombi modunu oynuyorum.

ben hiçbirini oynamıyorum. Geçende sırf merakımdan GHOST indirdim o kadar. COD adam akıllı 'dünya' oyunu yapmadan kolay kolay oynamam..
09-05-2016, 07:03 AM
Ara Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Yasal Uyarı
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Tema Yapımcısı Screwy
Uyarlama Edward

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren destek.tr15.net adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. wtsupport.10tl.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Gizlilik Sözleşmesi - Forum Kuralları - Reklam Ver - İletişim

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping