WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

No Man's Sky oyuncularının %90'ı oyunu bıraktı

yakdoreee    1

 1. yakdoreee  25-08-2016, 08:42 PM

  Kredi:
  #1
  No Man's Sky... Oyun dünyası için kocaman bir bilmeceye dönüşen oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bağımsız bir stüdyonun elinden çıktığını düşününce çok başarılı, ama AAA oyun fiyatına satıldığını düşününce bir o kadar hayal kırıklığı yaratan No Man's Sky'in oyuncu sayısında inanılmaz bir düşüş yaşanıyor.

  SteamSpy'ın istatistiklerine baktığımızda No Man's Sky'ın oyuncu sayısında ilk çıktığı haftaya göre %90 oranında bir düşüş yaşanmış. İlk haftasında Steam'da 220.000 oyuncu ile açılışını yapan oyunun aktif oyuncu sayısı 20.000'e kadar düşmüş durumda. Tabi bu rakamların sadece anlık istatistikler olduğunu da hatırlatma fayda var ama genel olarak oyun hakkındaki tepki ve yorumlara baktığımızda üç aşağı beş yukarı aynı sonuçlara ulaşabiliyoruz.

  Şu anda hatalara odaklanan Hello Games yetkililer,hemen sonrasında ise yeni içerikler için düğmeye basacaklarını belirtmişti. Yapılacak yenilikler oyuncuların ne kadarını geri döndürecek, işte bunu zaman gösterecek.

  76.jpg
  Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
  Eğer Torrent İse Değildir !
  Beğeni
 2. Edward  25-08-2016, 09:05 PM

  Kredi:
  #2
  ne kadar kitle kazanabilir bilinmez ancak oyunun harika olduğunu söyleyenler var.
  logo.png
  WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
  İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi