WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

LoL ve CSGO'yu, sanal gerçeklik gözlükleri ile izleyebileceğiz

yakdoreee    0

 1. yakdoreee  25-08-2016, 08:39 PM

  Kredi:
  #1
  Silver.tv adlı bir internet sitesi, aralarında League of Legends ve Counter-Strike: Global Offensive oyunlarının da bulunduğu bütün VR (sanal gerçeklik) desteklemeyen oyunların VR yayınlarını yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre proje için toplam 6 milyon dolardan fazla yatırım yapıldı. Mobil olarak geliştirilen uygulama aracılığı ile şuanda League of Legends'in VR görüntülerini izleyebiliyoruz ancak canlı değil. İleriki günlerde canlı yayınlara başlanacağı ve uygulamanın bütün oyunları destekleyeceği söyleniyor.

  366.jpg

  Uygulama şu anda, Google Cardboard ve mobil üzerinden 360 derece görüntü destekliyor. Yakında uygulamanın destekleyecekleri arasında; Playstation VR, HTC Vive, Samsung Gear VR ve Oculus Rift gibi sanal gerçeklik donanımları bulunuyor. Google Playstore ve App Store üzerinden indirime açılan program ile rahatlıkla League of Legends'in resmi maçlarından kesitleri sanal gerçeklik teknolojisine göre izleyebiliyorsunuz. Henüz programın tam sürüme geçeceği zaman bilinmiyor ancak şirkete göre çalışmaların sonuna gelindi. Büyük espor turnuvaları dahil bütün VR desteklemeyen oyunların canlı yayınları yapılacak.  

  367.jpg

  Uygulamanın resmi sitesine Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. gidebilir ve örnek kesitleri izleyebilirsiniz.
  Ayrıca uygulamayı Android için Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. ve IOS için ise Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. indirebilirsiniz.
  Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
  Eğer Torrent İse Değildir !
  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi