Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Elif is Here.
Herkese merhaba, böyle bir konu açmayı bende düşündüm, nereden başlasam bilemedim :D
Adım Elif, makyaj-topuklu ayakkabı-süslü elbiseler ve kokoşlardan nefret ederim.
Marvel severim, Harry Potter - Tolkien Serisi (Kitaplarda dahil) bitirdim hatta ezberledim :D
GTA oyunundan asla sıkılmam. 
MMORPG oyunları çok severim, bu aralar LOA2'ye takmış durumdayım, hatta en sevdiğim oldu diyebilirim.
Aksiyon filmlerini severim, yarış arabaları ve motorlarına sadece bakmayı bile severim :D
Oyunları gerçekten severim, bir ara wolfteam de oynamışlığım vardır yani :D
Metallica ve Oasis'i pek severim. Tekno müziği de severim. 
Daha ne anlatılır bilmem, uzun süredir MyBB ile uğraşıyorum. (Tema kodlayamıyor hala  :srsm: )
Photoshop ile uğraşmayı severim, çok dikkatimi çeker kendisi.
Anime izlerim öyle çok fazla bağımlı olmasam da. 
PS: Asla The Sims oynamadım  :cool:

OUR DEMOCRACY HAS BEEN HACKED

giphy.gif
yalnız değilsin, ben de tema kodlayamıyorum Mutlu Tek ortak noktamız sanırım Harry Potter. Gerçi ben sadece serisini izledim.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
(23-08-2016, 07:00 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  yalnız değilsin, ben de tema kodlayamıyorum Mutlu Tek ortak noktamız sanırım Harry Potter. Gerçi ben sadece serisini izledim.

Yalnız değiliz bende kodlayamıyorum :P
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !
(23-08-2016, 07:00 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  yalnız değilsin, ben de tema kodlayamıyorum Mutlu Tek ortak noktamız sanırım Harry Potter. Gerçi ben sadece serisini izledim.

(23-08-2016, 07:47 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  

Yalnız değiliz bende kodlayamıyorum :P

@Edward sen nasıl kodlayamıyorsun  :neydi: ben sen kodluyorsun sanmıştım :D

@yakdoreee ortak noktamız buymuş hepimizin demek ki  Kahkaha

giphy.gif
Çizememde kodlayamamda  :srsm:
Aşk Bir Kazıktır Oturmayın Yazıktır.
[img=0x100]http://i.hizliresim.com/xG1gLv.gif[/img]
by2pGG.gif

dX2DG7.gif
Hem kodlarım hem çizerim, ben varken forumun sırtı yere gelmez. İki üç kalleş temayı çaldı diye biz yenisini yazmayacağız sanki.. :D
WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma 
Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
kvoOLv.png
(23-08-2016, 11:39 PM)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Çizememde kodlayamamda  :srsm:

(24-08-2016, 02:14 PM)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hem kodlarım hem çizerim, ben varken forumun sırtı yere gelmez. İki üç kalleş temayı çaldı diye biz yenisini yazmayacağız sanki.. :D

@Oyun Torrent ben çizerim ya :D

@metehandurmus Helal  Göz Kırp

giphy.gif
(24-08-2016, 02:14 PM)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hem kodlarım hem çizerim, ben varken forumun sırtı yere gelmez. İki üç kalleş temayı çaldı diye biz yenisini yazmayacağız sanki.. :D

Hem çizen hem kodlayan bir admin olunca yere gelmesi zor Mutlu
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -