WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da, 4 kat deneyim puanı fırsatı başladı

yakdoreee    0

 1. yakdoreee  20-08-2016, 12:49 PM

  Kredi:
  #1
  EA DICE, Battlefield’a giden yol etkinlikleriyle; pek çok ek paketi, ücretsiz olarak dağıttı. Battlefield 1 çıkış yapana kadar; seriyi aktif tutmak ve oyuncuların ilgisini çekmek için düzenlenen etkinliklerin, hala sonu gelmemiş anlaşılan. Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da, dört kat daha fazla tecrübe puanı kazanmak istemez misiniz?

  955244-pictures-of-battlefield-4-hd-1.jpg

  Ücretsiz ek paketlerle başlayan etkinlik, deneyim puanlarına kadar uzadı. Rütbeniz yeterli olmadığı için bazı içeriklere erişemiyor musunuz? Bu hafta sonunuzu Battlefield 4 veya Battlefield Hardline’da geçirerek, normalden dört kat daha fazla deneyim puanı kazanabilirsiniz. Evet, yanlış okumadınız, tamı tamına dört kat daha fazla deneyim puanı kazanacaksınız; EA DICE çıtayı oldukça yükseltmiş.

  İster bir polis olun ve suçluları yakalamaya çalışın, ister savaşın ortasına atlayıp tankları patlatın; bu hafta sonu çok eğleneceksiniz. 20 Ağustos 2016’nın ilk saatlerinden, 21 Ağustos 2016’nın son saatlerine kadar; Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da normalden dört kat daha fazla deneyim puanı kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Gününüzü muhteşem geçirmek ve aynı zamanda ilerleme kaydetmek istiyorsanız, EA DICE yardımınıza koştu. Çılgınlar gibi Battlefield oynamaya var mısınız?

  Kod:
  https://twitter.com/Battlefield/status/766734002069839873/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
  Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
  Eğer Torrent İse Değildir !
  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi