Konuyu Kapat
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macromedia Dreamweawer 8 Portable
08-17-2016, 04:01 PM,
Durum
Azgar
Erbaş
Yorum Sayısı: 10
Rep Puanı: 0
:bilgi:
HTML kodları kullanarak web sayfası oluşturmanın zahmetli bir iş olduğunu düşünenler ya da kısa sürede mükemmel web sayfaları hazırlamak isteyenler için iyi bir haberimiz var. Macromedia Dreamweaver' la kodlar arasında boğulmadan çok kısa sürede web sayfaları hazırlayabileceksiniz. Görsel web tasarım editörleri kategorisinde inceleyeceğimiz Dreamweaver "benzeri programlar içinde kullanımı en kolay olanı" desem abartmış sayılmam. Görüntünün kalabalığına bakıp sakın ürkmeyin. Tasarım programlarını değerlendirenlerin Dreamweaver' da tek eksi olarak gösterebildikleri yerleşik olmayan araç çubuklarıdır. Ama bütün bu pencereler, araç çubukları tamamen sizin kontrolünüzde. İstediğiniz pencereyi kapatabilir, istediğinizi yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

Daha rahat çalışmak için düzenlediğimiz bu ekranı kullanarak tasarımlarımızı çok kısa sürede oluşturabileceğiz. Bunun yanında Dreamweaver da "illâ HTML kodlarında da çalışmak istiyorum" diyen kullanıcılar için istedikleri zaman kodlara müdahale edebilecekleri kod penceresi seçeneği mevcuttur. Ayrıca hem kod penceresi hem de tasarım pencerelerini aynı anda görerek sayfaları tasarlamakta mümkün. Bizde kitabımız boyunca HTML kodları üzerinde işlem yapmaya gerek kalmadan sayfa tasarlanabileceğini göstermek açısından tasarım penceresini kullanacağız. Şunu da hemen belirtmemizde fayda var; yukarıdaki cümleleri sarf ederken bizim HTML kodlarını kullanarak site tasarlayanlara karşı olduğumuz düşünülmesin. Bizim kitabımıza konu olarak aldığımız Dreamweaver görsel bir editör olduğundan işlemlerimizde tamamen görsel olacaktır. Ayrıca Dreamweaver WYSIWYG (What You See Is What You Get- Ne görüyorsan onu elde edersin) özelliğinde olduğundan tasarım penceresinde ne hazırladıysak sonuç olarak da onu elde edeceğiz demektir. 

Dosya Boyutu : 60 MB
:rar:
wtsupport.10tl.net

YANDEX.png~original
1
08-17-2016, 04:01 PM
WWW Ara
08-17-2016, 04:16 PM,
Durum
Robola
Astsubay
Yorum Sayısı: 501
RE: Macromedia Dreamweawer 8 Portable
sağolasın.
08-17-2016, 04:16 PM
Ara
08-17-2016, 04:30 PM,
Durum
Ciri
Root
Administrators
Yorum Sayısı: 5,676
sağolasın. Haberin olsun diye söylüyorum; Rar şifresi, Bilgi, Açıklama gibi resimler image olarak yüklü örneğin;

:.rar: (noktayı sil)
08-17-2016, 04:30 PM
Ara
08-17-2016, 04:54 PM,
Durum
Azgar
Erbaş
Yorum Sayısı: 10
(08-17-2016, 04:30 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sağolasın. Haberin olsun diye söylüyorum; Rar şifresi, Bilgi, Açıklama gibi resimler image olarak yüklü örneğin;

:.rar: (noktayı sil)

Bilmiyordum öğrenmiş oldum Smile açtığın konuyada göz gezdirdim Smile eywallah Smile
1
08-17-2016, 04:54 PM
WWW Ara
03-19-2017, 05:11 PM,
Durum
Ciri
Root
Administrators
Yorum Sayısı: 5,676
Konuda yer alan dosya linki kaldırılmış,silinmiş,engellenmiştir. Konunuz çöp kutusuna kaldırılmıştır. Bu bir otomatik mesajdır.
03-19-2017, 05:11 PM
Ara
Konuyu Kapat

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Yasal Uyarı
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Tema Yapımcısı Screwy
Uyarlama Edward

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren destek.tr15.net adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. wtsupport.10tl.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Gizlilik Sözleşmesi - Forum Kuralları - Reklam Ver - İletişim

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping