Hoşgeldin, Ziyaretçi:  

[Önemli] Zula Hesabınız Çalınmasın!

Konuyu Yazdır   Gösterim Stili  Tam Görünüm  Konu Görünümü
877

Edward  

Root

Admin

Yorum Sayısı: 5,521
Konu Sayısı: 2,568
Rep Puanı: 11,311

[Önemli] Zula Hesabınız Çalınmasın!

ZULA gitgide popülerleşen bir oyun ve hesap avcıları da iş başında. bugün biri geldi ve böyle böyle bedava ZA dedi. gerisini resimlerle anlatıyor zaten.. inanmayın, çevrenizi de uyarın.. bilerek facebook ve oyun içi adını kapatmadım.

7vODnP.jpg
PMRDW6.jpg
goN60Z.jpg
[9L6N1o.jpg
qBgvkB.jpg
MJzDGk.jpg
QMk23v.jpg
X4n610.jpg
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

yakdoreee  

Emekli Üye

Emektar Grubu

Yorum Sayısı: 356
Konu Sayısı: 180
Rep Puanı: 3,474

Hocam sağ olun. Baya ezmişsiniz. Bula bula bir webmaster'ı bulmak ayrı bir şans :D. Webmaster'ların bir çoğu bilgilidir, muhtemelen kolay kolay kanmazlar. Ama yinede teşekkürler hocam.
Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
Eğer Torrent İse Değildir !

Edward  

Root

Admin

(06-08-2016, 08:27 PM) yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Hocam sağ olun. Baya ezmişsiniz. Bula bula bir webmaster'ı bulmak ayrı bir şans :D. Webmaster'ların bir çoğu bilgilidir, muhtemelen kolay kolay kanmazlar. Ama yinede teşekkürler hocam.

:DD yanlış kişiye çattı. şimdi açık konuşayım zamanında ben de denemiştim (bedava-sitem'de). sonrasında şikayet etmiş biri, bedava sitem siteyi kapattı. o zaman anladım bu işlerin yanlış olduğunu Mutlu
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Robola  

Moderator

Moderator

Yorum Sayısı: 501
Konu Sayısı: 76
Rep Puanı: 3,956

bilgilendirme için teşekkürler. Mutlu
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.

Edward  

Root

Admin

Rica ederim
logo.png

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -