WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

• Hesap Oluştur
  • Oturum Aç

[Önemli] Zula Hesabınız Çalınmasın!

Edward    4

1. Edward  06-08-2016, 06:50 PM

Kredi:
    [Önemli] Zula Hesabınız Çalınmasın!

ZULA gitgide popülerleşen bir oyun ve hesap avcıları da iş başında. bugün biri geldi ve böyle böyle bedava ZA dedi. gerisini resimlerle anlatıyor zaten.. inanmayın, çevrenizi de uyarın.. bilerek facebook ve oyun içi adını kapatmadım.

7vODnP.jpg
    PMRDW6.jpg
    goN60Z.jpg
    [9L6N1o.jpg
    qBgvkB.jpg
    MJzDGk.jpg
    QMk23v.jpg
    X4n610.jpg
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
    İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Kredi:
    Hocam sağ olun. Baya ezmişsiniz. Bula bula bir webmaster'ı bulmak ayrı bir şans :D. Webmaster'ların bir çoğu bilgilidir, muhtemelen kolay kolay kanmazlar. Ama yinede teşekkürler hocam.
    Eğer Oyun Haberi(Anlatımı ve İncelemesi ise) Alıntıdır.
    Eğer Torrent İse Değildir !

Kredi:
    (06-08-2016, 08:27 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Hocam sağ olun. Baya ezmişsiniz. Bula bula bir webmaster'ı bulmak ayrı bir şans :D. Webmaster'ların bir çoğu bilgilidir, muhtemelen kolay kolay kanmazlar. Ama yinede teşekkürler hocam.

:DD yanlış kişiye çattı. şimdi açık konuşayım zamanında ben de denemiştim (bedava-sitem'de). sonrasında şikayet etmiş biri, bedava sitem siteyi kapattı. o zaman anladım bu işlerin yanlış olduğunu Mutlu
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
    İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Kredi:
    bilgilendirme için teşekkürler. Mutlu
    Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.

Kredi:
    Rica ederim
    logo.png

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi