WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

• Hesap Oluştur
  • Oturum Aç

Slm

Vegabond    3    1062

1. Vegabond  29-07-2016, 09:20 PM

Kredi:
    Tanışalım mı?
    xG1gLv.gif
    Hoşgeldin Vegabond. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..

Kredi:
    Ben Kaan. Sitenin kurucu adminiyim. Destek.10TR.NET sitesinde de adminim. 18 yaşındayım.
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
    İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Kredi:
    (29-07-2016, 10:08 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Ben Kaan. Sitenin kurucu adminiyim. Destek.10TR.NET sitesinde de adminim. 18 yaşındayım.

Bende Ahmet 18 yaşındayım tanıştığımıza memnun oldum :D.
    xG1gLv.gif
    Hoşgeldin Vegabond. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..

Kredi:
    bende 18 yasindayim hoşgeldiniz foruma kalıcı olmanız dileği ile iyi forumlar Mutlu
    Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi