Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Slm
Tanışalım mı?
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Vegabond. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..
Ben Kaan. Sitenin kurucu adminiyim. Destek.10TR.NET sitesinde de adminim. 18 yaşındayım.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
(29-07-2016, 10:08 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ben Kaan. Sitenin kurucu adminiyim. Destek.10TR.NET sitesinde de adminim. 18 yaşındayım.

Bende Ahmet 18 yaşındayım tanıştığımıza memnun oldum :D.
xG1gLv.gif
Hoşgeldin Vegabond. Bilmelisin ki WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sitede bulunan Oyunların, Hilelerin, APK Uygulamaların yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez. İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz, Teşekkürler..
bende 18 yasindayim hoşgeldiniz foruma kalıcı olmanız dileği ile iyi forumlar Mutlu
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -