WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

• Hesap Oluştur
  • Oturum Aç

Co Admin Başvurusu

AvanT    3    1250

1. AvanT  14-05-2016, 09:50 PM

Kredi:
    1- Adınız :Arda
    2- Soyadınız:Şahin
    3- Yaşınız : 10
    4- Hafta sonu aktiflik süreniz:4saat
    5- Hafta içi aktiflik süreniz:4 saat
    6- Forumda paylaşabileceğiniz günlük maksimum konu/mesaj miktarı(abartısız):10veya 20
    7- (Dürüst biçimde) Forumda memnun kaldığınız ve kalmadığınız alanlar nelerdir?:dürüst biçimde söylüyorum yok.

CO admin olmak istiyorum.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
    Emektar Üye
    (Son Düzenleme: 14-05-2016, 09:55 PM, Düzenleyen: AvanT.)

Kredi:
    Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. gelene kadar bir şey diyemem ona bırakıyorum konuyu
    WTSUPPORT Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma 
    Garantisi Vermez.
    İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.
    kvoOLv.png

Kredi:
    (14-05-2016, 10:04 PM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. gelene kadar bir şey diyemem ona bırakıyorum konuyu
    tamamdır Mutlu
    Emektar Üye

Kredi:
    Yönetici Alım Şartları Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Co Admin rütbesi Admin'den sonra en yüksek rütbedir. Doğal olarak başvuru olarak değil admin kararı ile alınabilir.

şuan için erken olduğunu düşünüyorum. foruma uzunca bir süredir girmediğini düşünürsek.
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
    İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi