WTSupport | Torrent Oyun indir, Full Oyun indir, Torrent Paylaşım Platformu

Oyun Seç
  • GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• LoL - Project

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Farming Simulator 2015 [Türkçe Yama] | Zamunda İndir - Full İndir - Torrent İndir

FarmingSimulator15-01.jpg~original

Farming Simulator 2015 [Türkçe Yama] | Türkçe Yama Nasıl Yapılır, Full Türkçe Yama, Türkçe Yama İndir

Açıklama
Farming Simulator 2015 Nasıl Türkçe Yapılır?

Oyunu indirmek için tıklayın

Öncelikle şunu belirtmeliyiz. FS 2015 Türkçe desteğini orjinal olarak sunduğu için teşekkür ederiz. Türkiye’ de oyun piyasası son yıllarda sürekli ilerleyerek ivme kazandı. Bu sebeple firmalar da artık Türk oyuncuları görmezden gelmiyor.
Oyunu Türkçeleştirmek için;

Oyunun kurulu olduğu klasöre girin; (Örn. C:/Program Files/Farming Simulator 2015/x64 gibi.)
'Codex' adındaki dosyayı not defteri ile açın.
Language=english kısmını Language=turkish olarak değiştirin.

Not: 64 bit işletim sistemine sahipseniz oyun klasörünün içerisindeki x64 dosyasını, eğer 32 bit işletim sistemi kullanıyorsanız x86 klasörü içerisindeki codex dosyasını değiştireceksiniz.

Video
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
teşekkürler Mutlu ben biliyordum bilmeyenler için yararlı Mutlu
Sabır, boyun eğmek değil Mücadele etmektir.
Rica ederim.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Ara
Konu güncellenmiştir. İyi forumlar
logo.png

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi