WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

 • Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

ZULA Akademi Nedir? ZULA Akademiye Nasıl Başvurulur?

Edward    0    916

 1. Edward  12-04-2015, 07:49 PM

  Kredi:
  #1
  Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, oyuncularının yoğun ilgisi ve desteğiyle gelişmeye devam ediyor. Oyunumuzu duyurduğumuz ilk günden bu yana oyuncularımız da Zula ekibinde yer almak istediklerini bir çok kez dile getirdiler. Ekip olarak, oyuncularımız Zula için ter dökerken bizde onlara bir şeyler katmak istedik. Bu sebeple gönüllü ekibimizi bir Akademiye çevirerek bu konuda hevesli oyun severlere yol göstermeye karar verdik.
  Aldığımız bu karar neticesinde Zula Akademi’nin işleyişi şu şekilde olacak, Zula gönüllü ekibinde yer alan oyuncularımız belirli alanlarda görev alırken bir yandan da bu alanda uzman ekibimiz tarafından eğitilecek. Zula Akademi’de oluşturduğumuz ekipler;

  1- Test Ekibi
  2- Sosyal Medya Ekibi
  3- Destek Ekibi
  4- Zula Görevlisi

  Aylık performans değerlendirmelerinde katılımcılarımız bir üst seviye yetkileri kazanma şansını yakalayacaklar.
  Zula Akademi de belirli bir kademeye gelmiş oyuncularımızı ise büyük bir sürpriz bekliyor. Zula Akademi katılımcıları ilerleyen süreçte Lokum Games bünyesinde çalışma imkanı elde edebilecek ya da şirketimizden alacakları referans mektubu sayesinde oyun sektöründe çalışmaya devam edebilecekler. Ayrıca Akademi üyeleri aylık performans değerlendirmesi sonucunda oyun içi hediyeler kazanabilecekler.
  Zula Ekibi olarak aramıza yeni katılacak arkadaşları sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Zula Akademiye Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. adresi üzerinden başvurabilirsiniz.
  logo.png
  WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
  İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

  Beğeni

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi