Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

ZULA Akademi Nedir? ZULA Akademiye Nasıl Başvurulur?
#1
Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, oyuncularının yoğun ilgisi ve desteğiyle gelişmeye devam ediyor. Oyunumuzu duyurduğumuz ilk günden bu yana oyuncularımız da Zula ekibinde yer almak istediklerini bir çok kez dile getirdiler. Ekip olarak, oyuncularımız Zula için ter dökerken bizde onlara bir şeyler katmak istedik. Bu sebeple gönüllü ekibimizi bir Akademiye çevirerek bu konuda hevesli oyun severlere yol göstermeye karar verdik.
Aldığımız bu karar neticesinde Zula Akademi’nin işleyişi şu şekilde olacak, Zula gönüllü ekibinde yer alan oyuncularımız belirli alanlarda görev alırken bir yandan da bu alanda uzman ekibimiz tarafından eğitilecek. Zula Akademi’de oluşturduğumuz ekipler;

1- Test Ekibi
2- Sosyal Medya Ekibi
3- Destek Ekibi
4- Zula Görevlisi

Aylık performans değerlendirmelerinde katılımcılarımız bir üst seviye yetkileri kazanma şansını yakalayacaklar.
Zula Akademi de belirli bir kademeye gelmiş oyuncularımızı ise büyük bir sürpriz bekliyor. Zula Akademi katılımcıları ilerleyen süreçte Lokum Games bünyesinde çalışma imkanı elde edebilecek ya da şirketimizden alacakları referans mektubu sayesinde oyun sektöründe çalışmaya devam edebilecekler. Ayrıca Akademi üyeleri aylık performans değerlendirmesi sonucunda oyun içi hediyeler kazanabilecekler.
Zula Ekibi olarak aramıza yeni katılacak arkadaşları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Zula Akademiye http://bit.ly/zulaakademibasvuru01 adresi üzerinden başvurabilirsiniz.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -