• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KBT ?
Off KBT'e Seçilmek İçin Ne yapmamız gerekir. ?
1
bilgileri %100 doldurduktan sonra sadece beklemek gerekiyor. ben kbt 5'e seçildim ama şu sıralar ne oyun oynayacak halim var ne de ders çalışacak..
İnşallah seçilirim şu KBT olayı olmayaydı iyi oyun olurdu Smile
1
Her oyunda oluyordu KBT ancak böyle değildi. Mesela S2 Son Silah'ın KBT'sini oynamıştım ben. Herkes girebiliyordu. 1 hafta falan açıktı sunucular. sonradan kapattılar ve oyunu betadan çıkardılar. bu da böyle olsa iyi olurdu.
Oyun Güncelleme Aşamasına Girdi Kbt Testi Zamanı Haberi Gelince Siteye Seçilebilirsin.
1
Seçildim işte Big GrinD
1
@CapsK başarılar. Bende seçilmiştim, formattan sonra ilgilenemedim. bir ara klan kurar, vs atarız Smile
(01-23-2015, 09:57 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @CapsK başarılar. Bende seçilmiştim, formattan sonra ilgilenemedim. bir ara klan kurar, vs atarız Smile

Olur Smile
1
(01-23-2015, 10:00 PM)CapsK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-23-2015, 09:57 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @CapsK başarılar. Bende seçilmiştim, formattan sonra ilgilenemedim. bir ara klan kurar, vs atarız Smile

Olur Smile

Testler Başladımı Yeniden?
1
başlıyor arada. klan falan eklemişler, hatta kurulmuş klanlar. eğer böyle giderse büyük olasılıkla şöyle olacak. şuan kbtye seçilenler kalacak, kbt bir anda bitecek yani sunucular aniden açılacak. Ardından kbt oyuncularının sadece istatistikleri sıfırlanacak..

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping