WTSupport | Torrent - The Forest Destek Forumu

• Hesap Oluştur
  • Oturum Aç

Güncel Konu  Amnesia: The Dark Descent [GOG] | Full indir - Torrent indir - Hızlı indir

Edward    8    1913

1. Edward  28-09-2014, 10:06 PM

Kredi:
    header.jpg?t=1470159681

Amnesia: The Dark Descent [GOG] |  Full indir - Torrent indir - Hızlı indir

Açıklama
    Kontrol edilen karakterin adı Daniel'dır. Oyunun başında Daniel, kendi hakkında çok az şey hatırlayarak, bir kalede uyanır. Kalenin içinde biraz ilerleyince, kendine yazdığı bir not bulur. Ayrıca kendisinin bir çeşit amnezi/amnesia iksiri içtiğini, ve kendisini kovalayan bir Gölge (Shadow) olduğunu öğrenir. Gölge durdurulmazsa, onun kendisini öldüreceği yazmaktadır. Hikayenin devamı spoiler olmasın diye verilmedi Mutlu İyi Oyunlar.

Oyun Bilgileri
    Boyut: 1.11 GB
    Crack: GOG
    Kaynak: Kickass
    Dil: İngilizce (Türkçe Yama Mevcuttur)

Görüntüler
    ss_db5cf1ca6aa0198d45b9ea892c202bd2bb451...1470159681
    ss_2bf5b6775bbc3857f0b607cb298885c5f3651...1470159681
    ss_f05aa49adbc3fbd7f96ab079b4649259a4fb4...1470159681

Sistem Gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
    İşlemci: 2.0Ghz
    Bellek: 2 GB
    Ekran Kartı: Radeon X1000/GeForce 6
    DiretX: 9.0c
    HDD: 3 GB Disk alanı

Ayıraç
    Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
    Ayıraç

Oyuna Ait Türkçe Yama İçin TIKLAYIN

Rar Şifresi
    WTSupport.10TR.NET/Torrent

Amnesia: The Dark Descent türkçe, Amnesia: The Dark Descent türkçe yama, Amnesia: The Dark Descent türkçe yama indir, Amnesia: The Dark Descent ücretsiz indir, Amnesia: The Dark Descent torrent, Amnesia: The Dark Descent torrent indir, Amnesia: The Dark Descent full indir, Amnesia: The Dark Descent torrent download, Amnesia: The Dark Descent full download, Amnesia: The Dark Descent crack indir, Amnesia: The Dark Descent açılmıyor
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
    İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Kredi:
    Eyvallah
    WtSupport |SonTurk|
    WtSupport |SonTurk|
    WtSupport |SonTurk|
    WtSupport |SonTurk|
    WtSupport |SonTurk|
    WtSupport |SonTurk|

Kredi:
    Rica Ederim.
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET sitesi yöneticileri indirdiğiniz oyunların, hilelerin veya torrent dosyalarının hiçbirine çalışma garantisi vermez.
    İndirip açamadığınız oyunlardan WTSupport sitesi yöneticileri ve 10TL.NET sistemi sorumlu tutulamaz.

Kredi:
    Korkmuyormusun  :s

Teşekkürler kaan abi.  <3

Kredi:
    Korkumdan 1. Kayıtlı Saveyi bitirdim yani videodan bağımsız olarak 2. savede 6 bölüm çektim ve yükledim youtube'a daha 3 yüklenecek var ve videolu olarak oyunu bitireceğim Mutlu

Korkmak.. Sence mümkün mü?  :peh:  :neydi:
    logo.png

Kredi:
    (29-10-2014, 08:05 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Korkumdan 1. Kayıtlı Saveyi bitirdim yani videodan bağımsız olarak 2. savede 6 bölüm çektim ve yükledim youtube'a daha 3 yüklenecek var ve videolu olarak oyunu bitireceğim Mutlu

Korkmak.. Sence mümkün mü?  :peh:  :neydi:

Evet. Burak oyunda Misal 

Outlast'ı 5 7 bölümde bitirdi Korkudan :D Bitirmedi bile .

Murat Abi Gf Ebesi 11 bölüm çekti Küfür Küfür Küfür zorla

Abi 1'de 1 saatlik çekti

Şimdi şu Amnesia yı Turuncu levye oynuyor.

Kredi:
    Aslında ben her bölüm için 1 video düşündüm. Misal şarap mahzeni bölümünü anlatıp bitirecektim. ancak video çok uzun olacak en az 30 video. Şimdi 15 DK'lık videolar atacağım hep.

Turuncu Levye sanırım Amnesia: A Machine for Pigs oynuyor. Benim bilgisayar elden geçmesi gerek yoksa açmıyor oyunu tam olarak.
    logo.png

Kredi:
    Konu güncellenmiştir. İyi forumlar
    logo.png

Kredi:
    Konuda yer alan dosya linki / konu içeriği yenilenmiştir. İyi forumlar.
    logo.png

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi