1 At 10 Kazan Yarışması
en50uvH.jpg?1
Merhabalar..

Sitemizin 1. Yaşına özel şuan için bir etkinlik düşünmedim, yapamadım.

Şuan İçin böyle basit bir etkinlik yapayım dedim.

Etkinlik Gayet Basittir :DD

WTSupport.10TR.NET Sitesine kayıt olacaksınız ve bu yarışma altına katılıyorum yazıp destek sitesindeki nickinizi yazacaksınız..

Örnek;

Katılıyorum - Zamunda

bunun sonucunda bu siteden Bin(1000), Destek Sitesinde On(10) Rep puanı alacaksınız.

Etkinlik 1 hafta sürecek. 1 kullanıcı en fazla 20 rep alabilir. Katılımlar Sınırlıdır
12 Kişi Katılacaktır..

Katılanlar
1.)Novruz (Teslim Edildi)
2.)Furikan4554/Saint (Teslim Edildi)
3.)#SonTurk/ßyNova (Teslim Edildi)
4.)AmazinGames/Tugrul (Teslim Edildi)
5.)The Log/Playthegame77 (Teslim Edildi)
6.)Cerion/Türkperest (Teslim Edildi)
7.)Captain/#Captain (Teslim Edildi)
8.)HK Wichescistish/BlueSensei (Teslim Edildi)
9.)Novruz/Novruz (Teslim Edildi)
10.)Captain/#Captain (Teslim Edildi)
11.)Furikan4554/Saint (Teslim Edildi)
12.)#SonTurk/ßyNova (Teslim Edildi)
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Katılıyorum-Novruz
Katılım Alındı Kaldı 12
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Katılıyorum -Saint
Ara
Kaldı 11, Devam Mutlu
logo.png

Ara
Katılıyorum - #SonTurk
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|

Katılıyorum-Playthegame77
xG1gLv.gif
Merhaba The Log, Foruma Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürler.
mdw7w.png
Destek sitesindeki nickinizi de yazın. Nova mıydı?
logo.png

Ara
Evet ßyNova
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|
WtSupport |SonTurk|

Katılım alındı. Replerin dağıtımı için son 1 kişi. Sonra günlük repler verilecek. 4 kişiye.
logo.png

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -