WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

• Hesap Oluştur
  • Oturum Aç

GO Locker Full Son Sürüm APK Torrent

Edward    1

1. Edward  26-09-2014, 08:55 PM

Kredi:
    banner.jpg

Hakkında
    Kilit ekranı güvenli ve akıllıca Top indirilen ekran soyunma ile! Yaklaşık 100 milyon indir 654,000+, bu Go Locker kullanıcı yorumları ve 4.4-yıldızlı rating! Hiç akıllı GO Locker olarak, sizden öğrenir ve her zaman doğru parmaklarınızın ucunda zaman uygun uygulamalar hazırlamak! Ekran uyanma GO Locker 3 olarak tekrar gizlilik konusunda tamamlanır kilit ev düğmesini korkmayın!

Kullanıcı Yorumlar ■
    "Ben onların telefonları için serin duvar kağıtları n kilitleri arayan herkese bu uygulamayı tavsiye gelen pek çok farklı geçmişlere sahip mükemmel kilit seçmek için seviyorum." - Adrian Spaulding
    "Ben cep telefonu için düzenli kilit ekranları sonra çok daha iyi olduğunu, bu app seviyorum." - Brittney Sanders
    "Canlı ve çok cool Ve ben de ücretsiz inanamıyorum! "Böylece buna değer - Liam Frege

Ücretsiz Özellikleri ■
    - Doğru zamanda sık kullanılan uygulamalara hızlı erişim (YENİ)
    - Tamamen gizliliğinizi korumak için ekran uyanma Lock ev düğmesi (YENİ)
    - Hayallerinizin ötesinde açma tarzı bol, iphone tarzı, android stili ve diğer stilleri ile temalar büyük sayıda (artırarak devam)
    - Sistem anahtarları ve ayarların kısayolları
    - Kilit ekranından doğrudan mesaj okuyun

Görüntüler
    go-locker_481132.jpgneon-blue-hd-go-locker-theme.2.jpgCyrix-GO-Locker-Theme.jpg

Download
    Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

:rar:
    WTSupport.10TR.NET/GO
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
    İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Kredi:
    Konu güncellenmiştir. İyi forumlar
    logo.png
    WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
    İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi