Gold Üye Yarışması
Evet. Forum Yavaş Yavaş Büyürken Bizde Yarışmaları Hazır Edelim dedik ve 1. Yarışmamızı Başlattık = Gold Üyelik Yarışması..

Gold Üye Nedir ?
1gold.png

Gold Üye Adından Az Çok Anlaşılacağı Gibi Altın Yani Özel Üyedir. Yetkileri Tabikide Vardır. Mesela Özel Bölümden Yararlanabilir,Üyelerden Üsttedir,Forumda Aynı Anda Açılmış Yardım/İstek Konularında Önceliklidir vs.

Rütbeye Nasıl Sahip Olurum.?

Öncelikle Konu Altına "Katılıyorum" Yazacaksınız. Ben Size Numaralar Vereceğim. Sonra Bu Numaraları İsimlerinizle Paylaşacağım.
Örneğin;
Edward = 23 numara
furikan = 8 Numara
xxxx = 46 Numara

Gibi. Sonra Çekiliş Sistemi Yardımıyla "Adaletli" Biçimde Çekilişi Yapacağız...

Direk Üye Olanlarda Yarışmaya katılabilir yalnızca "d.mod ve üstü" Yarışmaya Katılamaz..

Yarışma 7 aralık'ta sonlanacaktır.

Ödüller Sadece Rank mı ?

Tabiki de Hayır. Ödüller Şunlardır?
Kod:
1.ye 1 Aylık Gold Üyelik + 150 rep Puanı + 1 Ay sonunda Deneme Moderatör yetkisi
2.ye 1 haftalık Deneme Moderatör rank + 100 Rep puanı
3.ye 5 günlük deneme moderatör rank + 50 Rep Puanı

İyi Forumlar..

WTSUPPORT.10TL.NET YÖNETİMİ
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Katılan herkese başarılar dilerim :like:
wvzk84.gif
Katılıyorum Mutlu
tumblr_inline_mn9rtueYhF1qz4rgp.gif
Numaranızı Verdim. Bu Arada Yarışma Süresi 28 Kasım'a Kadar Uzatılmıştır. Katılımlar Devam Ediyor.
logo.png
WTSUPPORT.10TL.NET Sitesi ve Yöneticileri İndirdiğiniz Oyunların, Hilelerin yada Torrentlerin Hiçbirine Çalışma Garantisi Vermez.
İndirip Açamadığınız Oyunlardan WTSupport Sitesi ve Yöneticileri Sorumlu Tutulamaz.

Ara
Numaram Kaç ? Mutlu
tumblr_inline_mn9rtueYhF1qz4rgp.gif
Numaralar Bende. Ta 27 Kasımda Sizlere Numaraları Vereceğim Mutlu
logo.png

Ara
Katılmak İstiyorum Mutlu
#YigiTR : Numaran Verildi. Kolay Gelsin.
logo.png

Ara
katılmak istiyorum
Sayın Pskipo, WtSupport Forumuna Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkür Ederiz.
İyi Forumlar Geçirmeniz Dileğiyle...

Yönetim
Numaranızı Verdim. İyi Forumlar
logo.png

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -