WTSupport | Torrent Oyun indir, Full Oyun indir, Torrent Paylaşım Platformu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fallout 4: Game of the Year Edition duyuruldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Fallout 4, çıktığı sene farklı düşüncelerle beraber sürekli iyi oyun mu, yoksa kötü oyun mu sorular arasında gidip gelmişti. Asıl Fallout yapımlarından bir derece farklı olmasından dolayı, çoğu oyuncu, Fallout 4 hakkında kötü yorumlarda bulunmuştu. Fakat, bazıları Fallout 4'ü, içinde bulunduğumuz sene için harika bir oyun olarak yorumlamıştı.

Anlaşıldığına göre, Fallout 4, beklendiğinden fazla sevilmiş ki, Bethesda önümüzdeki Eylül ayında Fallout 4: Game of the Year Edition çıkarmayı planlıyor. GOTY versiyonunun özelliği, normal Fallout 4'ten grafiksel anlamda gelişmil olacak, oyuncular tarafından yapılan modlar bedavaya kullanılabilecek ve ek içerik bulunacak.

Ayriyetten GOTY Edition'da şu ana kadar çıkmış altı büyük eklentiyi bulunduruyor: Nuka-WorldVault-Tec WorkshopContraptions WorkshopFar HarborWasteland Workshop ve Automatron. Amerika'da sadece 4 tane ayrı Pip-Boy versiyonu ile çıkacak olan Game of the Year Edition, yaklaşık 100 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulacak

331.jpg


Fallout 4: Game of the Year Edition, 26 Eylül 2017 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için raflarda yerini bulacak.
Ah Bethesda ah. Bırak şunları da yeni The Elder Scrolls oyunu çıkar :(