WTSupport | Torrent - The Forest - ZULA Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: GTA 5 PC Çıkmadan GTA 6 Geliyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
gta-vi.jpg

Hop! Ne oluyor yahu?!" diyen arkadaşımız çoktur diye tahmin ediyorum..Neden mi? Çünkü daha GTA 5'in PC versiyonunu göremedik! Tabii ki er ya da geç, o PC versiyonu buraya gelecek. Elbet göreceğiz onu da PC'de. Ama GTA 5'i silip süpürdüyseniz (nasıl olacaksa artık) ve yenisi için şimdiden kolları sıvadıysanız size yeni haberlerimiz var: GTA 6 geliyor! (Şaşırdınız mı? Aa, niye şaşırmadınız?)

Rockstar'dan Leslie Benzies, yapmış olduğu bir konuşmada GTA 6'nın geleceğini doğruladı. GTA 6'nın nasıl olacağı konusunda henüz net bir fikirleri olmadığını belirtse de, yeni oyun için şimdiden bazı şeyler düşündüklerini söyleyen Benzies, "Bizi 45 yıl götürecek kadar yeni fikrimiz var" diye de eklemekten geri durmadı.

Yeni oyun için ilk soru işaretinin "oyun nerede geçecek" olduğunu belirten Benzies, bu sorunun cevaplanmasının ardından işin görev tanımını oluşturduklarını belirtti. "Eğer Los Angeles'taysanız veya Miami'deyseniz New York'takinden daha farklı görevler yapacaksınız" diyerek de durumu örneklendirdi. Her zaman için harita ve hikayenin iç içe olduğuna değinen Benzies, hikayenin akışı görevleri nasıl yerleştireceğinizi tanımlar diyerek GTA 6 hakkındaki bu ufak konuşmasıyla bile bizi heyecanlandırdı.
Obaaaa.
Artık ben rockstar a şaşırmıyorum  :peh:  Zaten sa dan sonra bozdular  Mutlu
seriyi bence sadece 4 bozdu Mutlu onun dışında sorun yok
03.02.2015 | Vaaay bee Mutlu

GTA V'i PC'de bitirdim :D
:) Geçen sene arkadaşların gazı ile KYK interneti ile 3.5 gün süren indirme maceramın ardından 1.5 haftada bitirmiştim. Hatta kendi bilgisayarımı bitirdikten sonra arkadaşın bilgisayarını kurmuştum, orada da %40'ı bitmişti.
(27-07-2017, 09:35 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Mutlu Geçen sene arkadaşların gazı ile KYK interneti ile 3.5 gün süren indirme maceramın ardından 1.5 haftada bitirmiştim. Hatta kendi bilgisayarımı bitirdikten sonra arkadaşın bilgisayarını kurmuştum, orada da %40'ı bitmişti.

KYK interneti mi  Kahkaha  Kahkaha
Tabi :) Yurtta sürekli GTA SA, CS 1.6 oynamaya çalışıyorduk. Konu GTA 5'e gelince dayanamadım indiririm dedim. İndirirsin-indiremezsin derken 3.5 gün yurtta İnternet'e ambargo koydum. Sömürdüm, indirdim, kurdum ve bitirdim. Zor oldu ama :) :D